Bariyerli Bondex Süngerpan

Bariyerli Bondex Süngerpan

Bariyerli Bondex Süngerpan süngerleri sesin yoğun olduğu bölgelerde kullanılır.Yüksek yoğunlukta ve kalınlıkta üretilebilen bu süngerler ses izolasyonunda çok etkilidir.

Bariyerli Bondex Sünger - Bondex Süngerpan

Arasına ağır epidyem bariyer konulan akustik süngerler yanmaz oldukları için bazı elektronik veya yanıcı tehlikesi olan diğer yapı malzemelerinin olduğu bölgelerde kullanılabilir.

 Şiddet seviyesi yüksek olan seslerin bir ortamdan başka bir ortama geçişine engel olmak için kullanılmaktadır. Gürültü problemlerini çözümler. Farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilmektedir. Bu sayede ses yalıtımında farklı sonuçlar elde edilebilir.

Tavan ve duvar uygulamalarında kullanılmaktadır. Üst kata giden seslerin engellenmesi için tavan, ses geçişlerinin kesilmesi için ise duvara uygulanmaktadır. Yüksek yoğunluğa sahiptir. Ses yalıtım performansı üst düzeydir.

Yoğunlukları 100 dns - 120 dns - 150 dns dir. Kalınlıkları 10 mm - 50 mm arasıdır. Arasına konulan epdm ses bariyeri farklı kalınlıklardadır. İstenilen oranda ses yalıtımı sağlamak için doğru malzeme kullanılmalıdır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No:35/C Balgat Çankaya/ANKARA

Ofis İrtibat: 0312 473 90 06

Satış İrtibat: 0533 918 92 01 07

Proje İrtibat: 0532 138 12 97

UYGULAMALARIMIZ

Ses Yalıtımı

Ses İzolasyonu 

Akustik Ses Yalıtımı

Tavan Ses Yalıtımı

Zemin Ses Yalıtımı 

 

DİĞER MALZEMELER

Akustik Sünger

Yanmaz Sünger

Mantar-Kauçuk Levha

Akustik Panel

Epdm Ağır Bariyer